Descriere job

Compania Rogob este în căutarea unui coleg / unei colege pentru a suplini funcţia de Merchandiser.

responsabilitățile tale:
- asigurarea şi  expunerea produselor conform standardelor companiei;
- verificarea  expunerii produselor conform planogramei magazinelor;
- verificarea termenelor de valabilitate a produselor şi expunerea lor în dependenţă de termen;
- controlul zilnic a etichetelor de preţ pentru fiecare produs;
- asigurarea  punctelor comerciale cu necesarul de produse şi plasarea comenzilor, la necesitate;
- dezvoltarea relaţiei cu clienţii şi personalul din magazinele vizate;
- raportarea şi soluţionarea  sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor.

ce așteptăm:
- studii superioare;
- experienţă în domeniu (avantaj);
- cunoaşterea limbilor română, rusă;
- bune abilităţi de comunicare, negociere;
- flexibilitate, responsabilitate, orientare către client.

ce îți oferim:
- carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară
- salariu competitiv și bonusuri de performanță
- training-uri în domeniul de activitate
- mediu de lucru dinamic și interactiv
- pranz gratuit
- transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: [email protected] sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.
Te așteptăm în echipa Rogob!
Prezentarea job-ului
Job postat:
2 luni în urmă
Tipul job-ului
Full Time
Salariul
Negociabil
Educaţie
Superioare
Experienţă
Constituie un avantaj