Descriere job

Responsabilităţile de bază ale postului:

  • Gestionarea și dezvoltarea produselor de asigurare atașate ofertelor băncii ( Deposits/accounts & packages / Persoane Fizice);
  • Gestionarea relațiilor cu parteneri naționali și internaționali;
  • Elaborarea și dezvoltarea ofertelor aferente produselor de asigurare raportate la necesitățile clienților, resursele băncii și oportunitățile pe piață;
  • Analiza și studierea continuă al pieței produselor de asigurare pentru implementarea celor mai eficiente practici și tehnici folosite în piața actuală;

Profilul candidatului potrivit:

  • Experiență de muncă în domeniul asigurărilor cel puțin 2 ani;
  • Cunoașterea legislației din domeniul asigurărilor;
  • Capacități bune de analiză și sistematizare a informației;
  • Abilități bune de comunicare și  cunoștințe în bazele vînzărilor;

Oferim:

  • Salariu competitiv și beneficii, deoarece suntem prima bancă in Agile Transformation;
  • Tichete de masă și credite preferențiale;
  •  O gamă largă de reduceri la partenerii maib (fitness, servicii medicale, produse din piele, etc);
  • Oportunități excelente de a avea autonomie în poziția ta, de a te bucura de viața profesională împreaună cu echipa noastră și de a fi contribuitorul cheie în construirea unei bănci agile.

Ne vom bucura să facem echipă comună și să mergem la pas spre nivelul următor!

Persoanele interesate sunt invitate să transmit CV-ul la adresa [email protected], indicînd funcția pentru care se candidează.

*Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate.

Prezentarea job-ului
Job postat:
3 luni în urmă
Tipul job-ului
Full Time
Salariul
Negociabil
Educaţie
Orice
Experienţă
De la 2 ani