Descriere job

Profilul clientului: Companie specializată în comerțul materialelor electrice, cu o istorie pe piață de 22 ani.

Beneficii

  • Posibilitate de creștere în carieră;
  • Activități de teambuilding;
  • Prânz gratuit din partea companiei;
  • Bonusuri financiare în dependență de rezultatele activității;
  • Ceai, cafea din partea companiei.

Responsabilități

  • Gestionarea activității magazinului;
  • Soluționarea reclamațiilor clienților;
  • Prezentarea rapoartelor privind activitatea magazinului;
  • Coordonarea echipei de consultanți în vânzări.

Cerințe

  • Experiență pe o poziție similară minim 1 an;
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea programului 1C;
  • Responsabilitate și orientare spre rezultat.

Grafic: L-V, 8:00 - 17:00;
Două sâmbete din lună, 8:00 - 13:00.
Locația: str. Petricani, 21/8.

Dacă ești interesat de ofertă, transmite CV-ul la adresa [email protected] și hai să ne cunoaștem.

Prezentarea job-ului
Job postat:
2 luni în urmă
Tipul job-ului
Full Time
Salariul
20000 MDL
Educaţie
Superioare
Experienţă
De la 1 an